Лична страницата на Крум Лозев. Блог, снимки, мисли
Kik's web blog
"It's not that we gotta do what we do
It's what we know, so to me it ain't nuttin but bein true..."
-- DMX "The Rain"
#@$%! От два дни имам регистрация във тоя тъп сайт и вече започнах да се дразня от спама, който той генерира.
Тъпото е че не можеш да добавиш приятелите си, който са те поканили, когато се логнеш 1 седмично, а трябва даполучаваш на пощата ви спам... Тъпо измислено, но явно хората печелят пари от тая работа де, така че - ето какво направих току що:
antiface-book.jpg
[ Нагоре ] [ 1 коментар ]
www.facebook.com
06/10/2008 17:25

1 коментар(а) на статията
Коментирай статията

Get Firefox! X Multimedia System Pidgin Instant messanger Get Slackware Valid XHTML 1.0 Transitional [Valid RSS]

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 2.5 Bulgaria License.
Това е лична страница. Писаното тук не е мнение на хора свързани по какъвто и да е начин с мен и не трябва да се цитира като такова!