#@$%! От два дни имам регистрация във тоя тъп сайт и вече започнах да се дразня от спама, който той генерира.
Тъпото е че не можеш да добавиш приятелите си, който са те поканили, когато се логнеш 1 седмично, а трябва даполучаваш на пощата ви спам... Тъпо измислено, но явно хората печелят пари от тая работа де, така че - ето какво направих току що: